Dwustronny obrotowy stojak na ulotki 12XA4 pionowo

1,260.00  netto
1,549.80  brutto

Wolnostojący prezenter który umożliwia jednoczesną ekspozycję plakatu wraz z ulotkami. Stojak składa się z nogi do której przymocowane są, ramka aluminiowa w wymiarze DL ( możliwy inny wymiar) oraz kieszenie z plexi formatu A4 pionowo.

Na stanie

Najniższa cena ( 2023-05-22 ): 1,549.80  SKU: 3083 Kategorie: , Tagi: ,
Udostępnij:
 

Obrotowy stojak na ulotki A4

Wolnostojący stojak na ulotki który umożliwia jednoczesną ekspozycję plakatu wraz z ulotkami. Stojak składa się z nogi do której przymocowane są, ramka aluminiowa w wymiarze DL ( możliwy inny wymiar) oraz  kieszeń z plexi formatu A4 pionowo.

 

Zalety naszych stojaków podłogowych

dowolność modyfikacji stojaka w zależności od potrzeb

• szybka wymiana plakatu

• Kieszeń i ramka plakatu mocowana na spineczki, umożliwiające dopięcie lub odpięcie w razie potrzeby.

IDEALNA PREZENTACJA ULOTEK A4

 

Dane techniczne:

Podstawa: 36 x 26 cm

Wysokość: 175 cm

Wymiar ramki: DL ( 220 x 110 mm )

Kieszenie: 12 x A4

Rama: Anodowane aluminium

Stojak obrotowy na ulotki A4

Bezpieczeństwo paczek to podstawa

Nasza firma zapewnia bezpieczną wysyłkę i solidne pakowanie paczek, dlatego każdy produkt jest starannie zabezpieczony. Każda paczka jest owinięta w folię strech, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo, wewnątrz kartonu znajduje się obfita ilość folii bąbelkowej, która chroni zawartość przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu nasze przesyłki są bezpiecznie dostarczane do klientów. Pamiętaj, że koszt wysyłki obejmuje te dodatkowe środki ochrony, które są niezbędne, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Sprawdź paczkę po odbiorze

Dla Twojego własnego bezpieczeństwa i pewności, zalecamy, abyś dokładnie sprawdził paczkę w obecności kuriera lub chwilę po odbiorze. Przed otwarciem paczki, zrób kilka zdjęć dokumentujących jej stan z różnych stron. Następnie, po otwarciu paczki, wykonaj kolejne zdjęcia przed usunięciem wszelkich materiałów zabezpieczających, a potem samego towaru.Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce lub produkcie, zalecamy sporządzenie elektronicznego protokołu. Spisz szczegóły dotyczące uszkodzeń oraz opisz sytuację. Ważne jest, aby dostarczyć nam ten protokół w celu zgłoszenia reklamacji. W ten sposób będziemy mieć dokumentację, która pomoże nam w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.Pamiętaj, że twój udział w dokumentowaniu stanu paczki i produktów jest kluczowy dla skutecznego procesu reklamacyjnego. Dzięki współpracy i dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, możemy skutecznie rozwiązać ewentualne problemy z uszkodzeniami w przesyłce.

Odbierz sam

Cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję dostawy do miejsc, takich jak sklepy czy stacje, gdzie będziesz mógł samodzielnie odebrać swoją przesyłkę. Rozumiemy, że czasami odbiór w wybranym miejscu jest dla Ciebie bardziej dogodny niż dostawa pod drzwi.Dzięki naszej sieci partnerskich sklepów, możemy zapewnić Ci możliwość wybrania dogodnego punktu odbioru w Twojej okolicy. Po dokonaniu zamówienia, będziesz mógł wybrać sklep, który jest dla Ciebie najbliższy lub najbardziej odpowiedni. Po przybyciu przesyłki do wybranego sklepu, otrzymasz powiadomienie, że możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.Ta opcja dostawy daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad odbiorem paczki. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także masz pewność, że Twoja przesyłka będzie bezpieczna i dostępna w miejscu, które dla Ciebie najbardziej pasuje.
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto