Piktogramy na drzwi

Piktogramy - rozwiązanie, które nadaje Twojej przestrzeni charakteru i funkcjonalności.

Niezależnie od tego, czy chodzi o oznaczenia toalet, kierunkowskazy, czy identyfikację pomieszczeń, nasze piktogramy spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zajrzyj przez drzwi do świetlanej przyszłości z naszymi wyjątkowymi piktogramami! Jako lider w branży, oferujemy najwyższą jakość wykonania i używamy tylko najlepszych materiałów dostępnych na rynku by tworzyć wyjątkowe piktogramy. Nasze piktogramy to sztuka, która zachwyci Cię swoją doskonałością! Wycinane laserowo lub frezowane cnc, mają doskonałą idealną i gładką krawędź bez ostrych brzegów. Nadruk i grawer są wyraźne i ostre zapewniając doskonałą czytelność piktogramu. Piktogramy na drzwi posiadają już w zestawie taśmę dwustronną dzięki której z łatwością umieścisz swój piktogram na drzwiach, ścianach czy innych elementach. Piktogramy na drzwi mogą mieć też na życzenie klient wykonane dowolne otwory to mocowania za pomocą wkrętów jeśli zachodzi taka potrzeba. Nie musisz się martwić o koszty, bowiem niezależnie czy wybierzesz taśmę dwustronną czy otwory piktogram na drzwi pozostanie w tej samej cenie.  

Dlaczego wybrać nasz produkt?

Wybierając nasze produkty, masz szeroki wybór rozwiązań. Czy to piktogramy z laminatu z grawerem, czy też z kolorowym drukiem UV, a może preferujesz płyty kompozytowe dibond? Bez względu na Twoje potrzeby, jesteśmy w stanie stworzyć dowolny piktogram według Twoich życzeń. Nasza elastyczność pozwala nam dostosować się do każdego projektu.

Nie tylko nasze tabliczki są piękne, ale także wytrzymałe na warunki zewnętrzne. Bez względu na to, jak wiele lat minie, nasze piktogramy na drzwi będą prezentować się doskonale. Dbamy o najmniejsze szczegóły, zapewniając najwyższą jakość w każdym detalu.

Nasze piktogramy na drzwi są nie tylko praktyczne, ale również eleganckie. Doskonale komponują się z różnymi stylami wnętrz i dodają im wyjątkowego charakteru. Bez względu na to, czy to nowoczesne biuro, przytulna restauracja czy stylowy hotel, nasze piktogramy będą się wspaniale prezentować. Dbamy by nasze piktogramy na drzwi były wyjątkowe dlatego możesz wybrać kolor idealnie pasujący do twojego wnętrza. Biały piktogram na drzwi z czarnym grawerem czy srebrny lub złoty szczotkowany kolor piktogramu na drzwi to najczęściej wybierane przez naszych klientów, ale możesz wybrać kolor piktogramu z wielu dostępnych podstawowych jak niebieski, biały, żółty czy czarny – wszystko po to by piktogram idealnie pasował do twojego wnętrza. Piktogramy to dodatek i powinny wtapiać się w tło niosąc informacje które chcemy przekazać. 

Zastosowanie tabliczek

Piktogramy na drzwi to praktyczne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Od hoteli po restauracje, od szpitali po szkoły – nasze piktogramy będą pasować do każdej przestrzeni. Czy to oznaczenia toalet, bezpłatnego Wi-Fi czy parkingów, nasze piktogramy są idealnym sposobem, aby przekazać informacje w sposób czytelny i elegancki. Chcemy jeszcze bardziej ułatwić Ci życie! Dlatego, jeśli chodzi o tabliczki z informacjami, takie jak Wi-Fi, oferujemy dodatkowy moduł NFC. Po prostu zbliż swój telefon do piktogramu i zyskaj dostęp do hotelowego Wi-Fi bez konieczności wpisywania haseł i loginów. To innowacyjne rozwiązanie, które oszczędza czas i zapewnia wygodę, a twój piktogram nabierze dodatkowej funkcjonalności który z pewnością zaskoczy klienta. Moduł NFC możesz zastosować również w piktogramach informacyjnych np. piktogram restauracja w twoim apartamencie może po zbliżeniu wskazać zaprzyjaźnioną restaurację czy piktogram parking po zbliżeniu telefonu włączy mapę i poprowadzi twojego klienta do twojego parkingu.

Piktogramy na drzwi mogą też mieć nadrukowany twój QR kod który po zeskanowaniu odeśle do twojej strony, czy facebook`a. Taki piktogram może posłużyć także jako szybka reklama przenosząc twojego klienta to sekcji opinii po zeskanowaniu piktogramu.

Sprawdź ofertę naszych tabliczek informacyjnych

Zapraszamy Cię do zakupu naszych piktogramów na drzwi i odkrycia, jak dodają one uroku Twojej przestrzeni. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci w realizacji Twoich potrzeb i wyborze idealnego piktogramu na twoje drzwi. Każdy piktogram wykonywany jest na twoje zlecenie od podstaw niezależnie od ilości. Nie mamy ograniczeń co do ilości zakupu piktogramów na drzwi. 

Piktogramy na drzwi
Tabliczki informacyjne z drukiem UV
Previous Post

Stojaki podłogowe na ulotki

Next Post

Gabloty na menu

Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto