Plakat B2 na statywie + 2 kieszenie uniwersalne na ulotki Art.513

655.00  netto
805.65  brutto

Plakat B2 na statywie + 2 kieszenie uniwersalne na ulotki Art.513

Podstawa: 30 x 40 cm ; Wysokość 177 cm ; Wymiar plakatu: B2 (500 × 707mm)

Stabilny, wolnostojący prezenter, który umożliwia jednoczesną ekspozycję plakatu wraz z ulotkami. Stojak składa się z wolnostojącego statywu, do której przymocowane są – ramka aluminiowa w wymiarze B2 ( możliwy inny wymiar) oraz dwie uniwersalne kieszenie na ulotki z plexi.

Kieszeń uniwersalna szerokości 31 cm, mieści:

3 pionowe ulotki DL lub

2 pionowe ulotki A5 lub

1 ulotkę A4 poziomo.

Na stanie

Najniższa cena ( 2023-05-22 ): 805.65  SKU: 513 Kategorie: , Tagi: ,
Udostępnij:
 

Składany stojak podłogowy na ulotki DL

Wolnostojący prezenter który umożliwia jednoczesną ekspozycję plakatu wraz z ulotkami. Stojak składa się z nogi do której przymocowane są, ramka aluminiowa w wymiarze B2          ( możliwy inny wymiar) oraz  dwie kieszenie z plexi formatu A4 poziomo co umożliwia prezentację także 2xA5 lub 3xDL.

 

Zalety naszych stojaków podłogowych

dowolność modyfikacji stojaka w zależności od potrzeb

( kieszeń A4 poziom zapewnia ekspozycję również dwóch ulotek formatu A5 lub trzech formatu DL )

• szybka wymiana plakatu

• Kieszeń i ramka plakatu mocowana na spineczki, umożliwiające dopięcie lub odpięcie w razie potrzeby.

IDEALNA PREZENTACJA PLAKATU B2

 

Dane techniczne:

Podstawa: 30 x 40 cm

Wysokość 177 cm

Wymiar ramki: B2 (500 × 707 mm)

Kieszenie: A4

Rama: Anodowane aluminium

Składany stojak na ulotki DL

Bezpieczeństwo paczek to podstawa

Nasza firma zapewnia bezpieczną wysyłkę i solidne pakowanie paczek, dlatego każdy produkt jest starannie zabezpieczony. Każda paczka jest owinięta w folię strech, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo, wewnątrz kartonu znajduje się obfita ilość folii bąbelkowej, która chroni zawartość przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu nasze przesyłki są bezpiecznie dostarczane do klientów. Pamiętaj, że koszt wysyłki obejmuje te dodatkowe środki ochrony, które są niezbędne, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Sprawdź paczkę po odbiorze

Dla Twojego własnego bezpieczeństwa i pewności, zalecamy, abyś dokładnie sprawdził paczkę w obecności kuriera lub chwilę po odbiorze. Przed otwarciem paczki, zrób kilka zdjęć dokumentujących jej stan z różnych stron. Następnie, po otwarciu paczki, wykonaj kolejne zdjęcia przed usunięciem wszelkich materiałów zabezpieczających, a potem samego towaru.Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce lub produkcie, zalecamy sporządzenie elektronicznego protokołu. Spisz szczegóły dotyczące uszkodzeń oraz opisz sytuację. Ważne jest, aby dostarczyć nam ten protokół w celu zgłoszenia reklamacji. W ten sposób będziemy mieć dokumentację, która pomoże nam w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.Pamiętaj, że twój udział w dokumentowaniu stanu paczki i produktów jest kluczowy dla skutecznego procesu reklamacyjnego. Dzięki współpracy i dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, możemy skutecznie rozwiązać ewentualne problemy z uszkodzeniami w przesyłce.

Odbierz sam

Cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję dostawy do miejsc, takich jak sklepy czy stacje, gdzie będziesz mógł samodzielnie odebrać swoją przesyłkę. Rozumiemy, że czasami odbiór w wybranym miejscu jest dla Ciebie bardziej dogodny niż dostawa pod drzwi.Dzięki naszej sieci partnerskich sklepów, możemy zapewnić Ci możliwość wybrania dogodnego punktu odbioru w Twojej okolicy. Po dokonaniu zamówienia, będziesz mógł wybrać sklep, który jest dla Ciebie najbliższy lub najbardziej odpowiedni. Po przybyciu przesyłki do wybranego sklepu, otrzymasz powiadomienie, że możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.Ta opcja dostawy daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad odbiorem paczki. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także masz pewność, że Twoja przesyłka będzie bezpieczna i dostępna w miejscu, które dla Ciebie najbardziej pasuje.
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto