Potykacz drewniany 55x85 z wyciąganym panelem
Potykacz drewniany 55x85 z wyciąganym panelem 590.00  netto
725.70  brutto
Potykacz reklamowy A0, profil 32mm
Potykacz reklamowy A2, profil 25mm 300.00  netto
369.00  brutto

Potykacz reklamowy A1, profil 25mm

340.00  netto
418.20  brutto

Stojak dwustronny z ostrymi narożnikami doskonale sprawdzi się jako dodatkowe wyposażenie w Twoim sklepie. Profil ramy zatrzaskowej OWZ ma szerokość 25 mm, a każda rama wyposażona jest w folię z filtrem UV. Potykacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go przestawić z miejsca na miejsce, dzięki eleganckiej i lekkiej konstrukcji. Dodatkowym atutem jest możliwość składania i rozkładania co bardzo ułatwia przechowywanie stojaka, ale również po całkowitym rozłożeniu, zwiększa jego stabilność.

Na stanie

Najniższa cena ( 2023-05-22 ): 418.20  SKU: ZPA1G25 Kategoria:
Udostępnij:

Potykacz dwustronny A1

Stojak dwustronny A1 z ostrymi narożnikami doskonale sprawdzi się jako dodatkowe wyposażenie w Twoim sklepie. Profil ramy zatrzaskowej OWZ ma szerokość 25 mm, a każda rama wyposażona jest w folię z filtrem UV.  Potykacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go przestawić z miejsca na miejsce, dzięki eleganckiej i lekkiej konstrukcji. Dodatkowym atutem jest możliwość składania i rozkładania co bardzo ułatwia przechowywanie stojaka, ale również po całkowitym rozłożeniu, zwiększa jego stabilność.

Dane techniczne
WersjaDwustronna
Szerokość (mm)625
Wysokość (mm)1075
Długość (mm)736
Szerokość całkowita paczki (mm)695
Wysokość całkowita paczki (mm)124
Długość całkowita paczki (mm)1196
Pakowanie1
Ilość palet20
Waga netto (kg)4,86
Waga całkowita (kg)6,8
Gwarancja (m)12
Typ narożnikówOstry
KolorSrebrny
MateriałAluminium / Plastik PP / Plastik PP
Możliwość promowania markiTak
InstalacjaWolnostojący
Panel przedniFolia antyrefleksyjna 0,5 mm
Panel tylniHIPS 1,1 mm
SkładanyTak

 

Potykacz

Bezpieczeństwo paczek to podstawa

Nasza firma zapewnia bezpieczną wysyłkę i solidne pakowanie paczek, dlatego każdy produkt jest starannie zabezpieczony. Każda paczka jest owinięta w folię strech, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo, wewnątrz kartonu znajduje się obfita ilość folii bąbelkowej, która chroni zawartość przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu nasze przesyłki są bezpiecznie dostarczane do klientów. Pamiętaj, że koszt wysyłki obejmuje te dodatkowe środki ochrony, które są niezbędne, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Sprawdź paczkę po odbiorze

Dla Twojego własnego bezpieczeństwa i pewności, zalecamy, abyś dokładnie sprawdził paczkę w obecności kuriera lub chwilę po odbiorze. Przed otwarciem paczki, zrób kilka zdjęć dokumentujących jej stan z różnych stron. Następnie, po otwarciu paczki, wykonaj kolejne zdjęcia przed usunięciem wszelkich materiałów zabezpieczających, a potem samego towaru.Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce lub produkcie, zalecamy sporządzenie elektronicznego protokołu. Spisz szczegóły dotyczące uszkodzeń oraz opisz sytuację. Ważne jest, aby dostarczyć nam ten protokół w celu zgłoszenia reklamacji. W ten sposób będziemy mieć dokumentację, która pomoże nam w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.Pamiętaj, że twój udział w dokumentowaniu stanu paczki i produktów jest kluczowy dla skutecznego procesu reklamacyjnego. Dzięki współpracy i dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, możemy skutecznie rozwiązać ewentualne problemy z uszkodzeniami w przesyłce.

Odbierz sam

Cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję dostawy do miejsc, takich jak sklepy czy stacje, gdzie będziesz mógł samodzielnie odebrać swoją przesyłkę. Rozumiemy, że czasami odbiór w wybranym miejscu jest dla Ciebie bardziej dogodny niż dostawa pod drzwi.Dzięki naszej sieci partnerskich sklepów, możemy zapewnić Ci możliwość wybrania dogodnego punktu odbioru w Twojej okolicy. Po dokonaniu zamówienia, będziesz mógł wybrać sklep, który jest dla Ciebie najbliższy lub najbardziej odpowiedni. Po przybyciu przesyłki do wybranego sklepu, otrzymasz powiadomienie, że możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.Ta opcja dostawy daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad odbiorem paczki. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także masz pewność, że Twoja przesyłka będzie bezpieczna i dostępna w miejscu, które dla Ciebie najbardziej pasuje.
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto