Potykacz drewniany kolor 100x60 cm 112.00  netto
137.76  brutto
Potykacz drewniany 100x60cm 81.29  netto
99.99  brutto

Potykacz reklamowy 100×60 cm

112.00  netto
137.76  brutto

Nowoczesny i stylowy drewniany potykacz reklamowy. Stanowi idealne rozwiązanie do restauracji lub ogrodu gastronomicznego – nie tylko w okresie letnim. Drewniana rama, dostępna jest w wielu kolorach, które doskonale komponują się czarną powierzchnią do pisania. Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonania produktu, drewno jest doskonale pokryte kolorem i posiada łańcuch ograniczający rozstaw.

Brak w magazynie

Najniższa cena ( 2023-07-31 ): 137.76  SKU: P2BXSCWP Kategoria: Tagi: , ,
Udostępnij:

Potykacze drewniane w kolorze

Nowoczesny i stylowy drewniany potykacz reklamowy. Stanowi idealne rozwiązanie do restauracji lub ogrodu gastronomicznego – nie tylko w okresie letnim. Drewniana rama dostępna w różnych kolorach, dostępna jest w wielu kolorach, które doskonale komponują się czarną powierzchnią do pisania. Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonania produktu, drewno jest zabezpieczone lakierem i posiada łańcuch ograniczający rozstaw.

Dane techniczne
Wersja: Dwustronna
Szerokość (mm): 600
Wysokość (mm): 1000
Waga netto (kg): 3
Gwarancja (m): 12
Kolor do wyboru:

kolorowy potykacz

Materiał: Drewno zabezpieczone lakierem
Instalacja: Wolnostojący
Potykacz kolorowy Sopot

Bezpieczeństwo paczek to podstawa

Nasza firma zapewnia bezpieczną wysyłkę i solidne pakowanie paczek, dlatego każdy produkt jest starannie zabezpieczony. Każda paczka jest owinięta w folię strech, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo, wewnątrz kartonu znajduje się obfita ilość folii bąbelkowej, która chroni zawartość przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu nasze przesyłki są bezpiecznie dostarczane do klientów. Pamiętaj, że koszt wysyłki obejmuje te dodatkowe środki ochrony, które są niezbędne, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Sprawdź paczkę po odbiorze

Dla Twojego własnego bezpieczeństwa i pewności, zalecamy, abyś dokładnie sprawdził paczkę w obecności kuriera lub chwilę po odbiorze. Przed otwarciem paczki, zrób kilka zdjęć dokumentujących jej stan z różnych stron. Następnie, po otwarciu paczki, wykonaj kolejne zdjęcia przed usunięciem wszelkich materiałów zabezpieczających, a potem samego towaru.Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce lub produkcie, zalecamy sporządzenie elektronicznego protokołu. Spisz szczegóły dotyczące uszkodzeń oraz opisz sytuację. Ważne jest, aby dostarczyć nam ten protokół w celu zgłoszenia reklamacji. W ten sposób będziemy mieć dokumentację, która pomoże nam w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.Pamiętaj, że twój udział w dokumentowaniu stanu paczki i produktów jest kluczowy dla skutecznego procesu reklamacyjnego. Dzięki współpracy i dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, możemy skutecznie rozwiązać ewentualne problemy z uszkodzeniami w przesyłce.

Odbierz sam

Cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję dostawy do miejsc, takich jak sklepy czy stacje, gdzie będziesz mógł samodzielnie odebrać swoją przesyłkę. Rozumiemy, że czasami odbiór w wybranym miejscu jest dla Ciebie bardziej dogodny niż dostawa pod drzwi.Dzięki naszej sieci partnerskich sklepów, możemy zapewnić Ci możliwość wybrania dogodnego punktu odbioru w Twojej okolicy. Po dokonaniu zamówienia, będziesz mógł wybrać sklep, który jest dla Ciebie najbliższy lub najbardziej odpowiedni. Po przybyciu przesyłki do wybranego sklepu, otrzymasz powiadomienie, że możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.Ta opcja dostawy daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad odbiorem paczki. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także masz pewność, że Twoja przesyłka będzie bezpieczna i dostępna w miejscu, które dla Ciebie najbardziej pasuje.
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto