Kieszenie na ścianę A4, DL, A5 Gdańsk
Kieszeń wisząca A4 na ramce aluminiowej 40.00  netto
49.20  brutto
Zawieszka do szatni 4x2,5 cm 1.50  netto
1.85  brutto

RAMA ZATRZASKOWA A5, PROFIL 25 MM

35.00  netto
43.05  brutto

Ramka zatrzaskowa na plakat A5 wykonana z najbardziej popularnego profilu 25 mm jest doskonałym rozwiązaniem do prezentacji plakatu czy zdjęcia. Wysoka jakość materiałów i staranność wykonania sprawiają, że ramy służą przez długi czas zachowując swój estetyczny wygląd i praktyczne zastosowanie. Zastosowany system OWZ zapewnia błyskawiczną wymianę plakatu, a sam plakat chroniony jest folią z filtrem UV.

Na stanie

Udostępnij:
 

Ramka zatrzaskowa A5

wykonana z najbardziej popularnego profilu 25 mm jest doskonałym rozwiązaniem do prezentacji plakatu czy zdjęcia. Wysoka jakość materiałów i staranność wykonania sprawiają, że ramy służą przez długi czas zachowując swój estetyczny wygląd i praktyczne zastosowanie. Zastosowany system OWZ zapewnia błyskawiczną wymianę plakatu, a sam plakat chroniony jest folią z filtrem UV.

 

Zalety naszych ramek

• pokrywa przednia z powłoką antyrefleksyjną UV i profilami zatrzaskowymi
• do montażu na ścianie (haczyki do zawieszenia pod sufitem dostępne na zamówienie)
• produkt dostarczany w osobnym opakowaniu
• zawiera elementy montażowe

IDEALNA PREZENTACJA ZDJĘCIA A5 ( 148 x 210 mm )

Dane techniczne
WersjaJednostronna
Szerokość (mm)179
Wysokość (mm)241
Długość (mm)11
KolorSrebrny
MateriałAluminium / Plastik PP / Plastik PP
MocowanieŚruby
Przeznaczony doPlakat
InstalacjaŚciana
Panel przedniFolia antyrefleksyjna 0,5 mm
Panel tylniHIPS 1,1 mm
Ramka na zdjęcie A5
  

Bezpieczeństwo paczek to podstawa

Nasza firma zapewnia bezpieczną wysyłkę i solidne pakowanie paczek, dlatego każdy produkt jest starannie zabezpieczony. Każda paczka jest owinięta w folię strech, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo, wewnątrz kartonu znajduje się obfita ilość folii bąbelkowej, która chroni zawartość przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu nasze przesyłki są bezpiecznie dostarczane do klientów. Pamiętaj, że koszt wysyłki obejmuje te dodatkowe środki ochrony, które są niezbędne, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Sprawdź paczkę po odbiorze

Dla Twojego własnego bezpieczeństwa i pewności, zalecamy, abyś dokładnie sprawdził paczkę w obecności kuriera lub chwilę po odbiorze. Przed otwarciem paczki, zrób kilka zdjęć dokumentujących jej stan z różnych stron. Następnie, po otwarciu paczki, wykonaj kolejne zdjęcia przed usunięciem wszelkich materiałów zabezpieczających, a potem samego towaru.Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce lub produkcie, zalecamy sporządzenie elektronicznego protokołu. Spisz szczegóły dotyczące uszkodzeń oraz opisz sytuację. Ważne jest, aby dostarczyć nam ten protokół w celu zgłoszenia reklamacji. W ten sposób będziemy mieć dokumentację, która pomoże nam w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.Pamiętaj, że twój udział w dokumentowaniu stanu paczki i produktów jest kluczowy dla skutecznego procesu reklamacyjnego. Dzięki współpracy i dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, możemy skutecznie rozwiązać ewentualne problemy z uszkodzeniami w przesyłce.

Odbierz sam

Cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję dostawy do miejsc, takich jak sklepy czy stacje, gdzie będziesz mógł samodzielnie odebrać swoją przesyłkę. Rozumiemy, że czasami odbiór w wybranym miejscu jest dla Ciebie bardziej dogodny niż dostawa pod drzwi.Dzięki naszej sieci partnerskich sklepów, możemy zapewnić Ci możliwość wybrania dogodnego punktu odbioru w Twojej okolicy. Po dokonaniu zamówienia, będziesz mógł wybrać sklep, który jest dla Ciebie najbliższy lub najbardziej odpowiedni. Po przybyciu przesyłki do wybranego sklepu, otrzymasz powiadomienie, że możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.Ta opcja dostawy daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad odbiorem paczki. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także masz pewność, że Twoja przesyłka będzie bezpieczna i dostępna w miejscu, które dla Ciebie najbardziej pasuje.
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto