Stojaki podłogowe, stojaki wolnostojące A5, A4, DL Warszawa, Piaseczno
Składany stojak na ulotki 5 x A4 + 10 x DL 1,140.00  netto
1,402.20  brutto
Składany stojak na ulotki A5, A4, DL i gazety Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk
Stojak na ulotki 7 x A4 699.00  netto
859.77  brutto

Składany stojak na ulotki 5 x A4

670.00  netto
824.10  brutto

Stabilny składany , wolnostojący, prezenter na ulotki, foldery. Pięć ułożonych kaskadowo kieszeni na ulotki A4 (możliwe inne formaty ) widoczne w 50%. Rama z anodowanego aluminium, kieszonki z plexi. Jednostronny (możliwa wersja dwustronna – ulotki i logo powtórzone z drugiej strony). Pozioma tabliczka DL nad ulotkami do umieszczenia logo lub innej informacji na kartce formatu DL.

Na stanie

Najniższa cena ( 2023-05-22 ): 824.10  SKU: 366v2 Kategorie: , Tagi: ,
Udostępnij:
 

Stojak podłogowy na ulotkę A4

Kieszeń A4 w pionie w ilości 5 sztuk.
Produkt wysokiej jakości z aluminium łączny spinkami, ładna stylizacja zakończona solidną podstawą i statywem aluminiowym.

 

Zalety naszych stojaków podłogowych

dowolność modyfikacji stojaka w zależności od potrzeb

• Kieszenie mocowane na spineczki, umożliwiające dopięcie lub odpięcie w razie potrzeby.

Doskonale eksponuje ulotki A4

 

Dane techniczne:

PODSTAWA: 29 x 38 cm.
WYSOKOŚĆ: 175 cm
PO ZŁOŻENIU: 100 cm

Wymiar ramki: format DL

Rama: Anodowane aluminium

Pomieści ulotki:

5 rzędów ulotek  A4 pionowo  ( pomieści około 1000 ulotek ) w zależności od grubości ulotki.
Tabliczka DL poziomo ( toper ) na logo 1 ulotka ( zabezpieczona folią )

Stojak na ulotki A4 Warszawa

Bezpieczeństwo paczek to podstawa

Nasza firma zapewnia bezpieczną wysyłkę i solidne pakowanie paczek, dlatego każdy produkt jest starannie zabezpieczony. Każda paczka jest owinięta w folię strech, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo, wewnątrz kartonu znajduje się obfita ilość folii bąbelkowej, która chroni zawartość przed wstrząsami i uderzeniami. Dzięki temu nasze przesyłki są bezpiecznie dostarczane do klientów. Pamiętaj, że koszt wysyłki obejmuje te dodatkowe środki ochrony, które są niezbędne, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Sprawdź paczkę po odbiorze

Dla Twojego własnego bezpieczeństwa i pewności, zalecamy, abyś dokładnie sprawdził paczkę w obecności kuriera lub chwilę po odbiorze. Przed otwarciem paczki, zrób kilka zdjęć dokumentujących jej stan z różnych stron. Następnie, po otwarciu paczki, wykonaj kolejne zdjęcia przed usunięciem wszelkich materiałów zabezpieczających, a potem samego towaru.Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce lub produkcie, zalecamy sporządzenie elektronicznego protokołu. Spisz szczegóły dotyczące uszkodzeń oraz opisz sytuację. Ważne jest, aby dostarczyć nam ten protokół w celu zgłoszenia reklamacji. W ten sposób będziemy mieć dokumentację, która pomoże nam w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.Pamiętaj, że twój udział w dokumentowaniu stanu paczki i produktów jest kluczowy dla skutecznego procesu reklamacyjnego. Dzięki współpracy i dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji, możemy skutecznie rozwiązać ewentualne problemy z uszkodzeniami w przesyłce.

Odbierz sam

Cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję dostawy do miejsc, takich jak sklepy czy stacje, gdzie będziesz mógł samodzielnie odebrać swoją przesyłkę. Rozumiemy, że czasami odbiór w wybranym miejscu jest dla Ciebie bardziej dogodny niż dostawa pod drzwi.Dzięki naszej sieci partnerskich sklepów, możemy zapewnić Ci możliwość wybrania dogodnego punktu odbioru w Twojej okolicy. Po dokonaniu zamówienia, będziesz mógł wybrać sklep, który jest dla Ciebie najbliższy lub najbardziej odpowiedni. Po przybyciu przesyłki do wybranego sklepu, otrzymasz powiadomienie, że możesz odebrać swoje zamówienie osobiście.Ta opcja dostawy daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad odbiorem paczki. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także masz pewność, że Twoja przesyłka będzie bezpieczna i dostępna w miejscu, które dla Ciebie najbardziej pasuje.
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto