Tablice informacyjne z wymienną treścią

Potrzebujesz profesjonalnych i trwałych tablic informacyjnych z wymienną treścią?

Tablice informacyjne z wymienną treścią które ułatwią kontakt z klientem. Przedstawiamy Ci naszą najnowszą ofertę – tablic  z wymienną treścią, które są gwarancją najwyższej jakości wykonania!

Jesteś w poszukiwaniu wysokiej jakości tablic informacyjnych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie?

Nasze tablice informacyjne z wymienną treścią wykonane są z wysokiej jakości dibondu o grubości 3 mm, co zapewnia im wyjątkową trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, zastosowaliśmy najwyższej jakości plexi AKRYLON XT, która sprawia, że tablice są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV.

Co wyróżnia nasze tablice informacyjne?

Przede wszystkim, zawarte w cenie logo, napis czy herb Twojej gminy czy miasta. To doskonały sposób na personalizację i nadanie tablicom unikalnego charakteru. Nasze tablice posiadają wymienne panele, które mocowane są na dystansach ozdobnych. Dzięki temu, możesz swobodnie zmieniać treść na tabliczkach w zależności od potrzeb. Aby zapewnić idealne odwzorowanie barw i kolorów, korzystamy z technologii druku UV. Jest to niezwykle precyzyjna metoda, która gwarantuje doskonałą jakość i trwałość druku. 

Czy tablice możesz konfigurować ?

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jesteśmy w stanie zrealizować niemalże dowolny wymiar tablicy oraz dostarczyć Ci odpowiednią ilość wymiennych paneli. Nasze tablice informacyjne znajdują zastosowanie w wielu miejscach, takich jak urzędy, szkoły, gminy, uczelnie i wiele więcej. Oferujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Ale to nie wszystko! Jeśli szukasz tablic, gdzie treść można wymieniać w dowolnej chwili, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasze tablice posiadają dwie tafle plexi bezbarwnej, pomiędzy którymi możesz umieścić kartki z nową treścią. To szybkie i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy często aktualizują informacje.

Dlaczego nasze tablice?

Daj swojej instytucji profesjonalny wizerunek z naszymi tablicami informacyjnymi aluminiowymi. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszych produktach. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, trwałość oraz możliwość dostosowania tablic do Twoich indywidualnych potrzeb.

Tablice informacyjne z wymienną treścią​

Tablice informacyjne z wymienną treścią

Previous Post

Gabloty na menu

Next Post

Stojaki modułowe na ulotki z logo

Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Utwórz konto